חיפוש :

The Magic Wall

קירות הבית הם ההגנה שלנו והגבולות אותם יצרנו להגדרת המרחב הפרטי.

בעולם הרחב המושג בית הוא מושג קולקטיבי אך הפירוש העיצובי שלו שונה ורב פנים וכשמתייחסים לעולם העיצוב העכשווי הגבולות העיצוביים נפרצו והם אין סופיים. האפשרות לעצב ללא גבולות נהפך למען ערך.

עולם העיצוב המסורתי שכלל חוקים וכללים משלו הוחלף למעין מיקס עיצובי שכל אחד יכול ליצור ממנו שפה ייחודית משלו. הדברים משתלבים באג'נדה הכללית של מימוש עצמי ודגש על סובייקטיביות ופלורליזם פרטי .

הכלל הישן שקבע שאריחי קרמיקה מתאימים למטבח או לחדר האמבטיה גם הם השתנו. לא רק שבחדרי האמבטיה אפשר למצוא קירות ללא אריחים אלה האריחים יצאו החוצה למרחב הביתי ומצאו להם מקום לחללים נוספים ברחבי הבית. כניסת הזכוכית לחיפויי קירות מטבח גם היא תרמה ליציאת האריחים ממקומם.

ההבנה שחיפוי קיר מקורי יכול לשנות את האווירה של החלל ולהגדירו מחדש נותן אפשרויות לדמיון ואפשר משחקים אין סופיים של עיצוב. מספיק לכם קיר אחד שמשמש כמג'יק וול  כדי להפוך את ביתכם לסיפור אחר שמעולם לא תראו אצל אף אחד אחר.

בשוק האריחים קיימים מגוון עצום של אריחים שיכולים להיות ראויים לעיצוב שלכם, אך ככל שתחפשו תבינו טוב יותר שחיפויים מצוירים וייחודיים יהיו הגרנד פינאלה של הבית.

התפיסה של העיצוב הייחודי לא נופלת על עיצוב ייחודי של ביתכם. היא רק מוסיפה לו.

שום אריח מתועש ומשוכפל לא יכול להחליף עבודה אורגינלית עבודת יד שיכולה להתאים לכל סגנון ולחבר את כל חלקי הבית ליחידה שלמה ועיצובית עם נגיעות של חדשנות.

המג'יק וול הוא המג'יק טאצ' שלכם.


טואול - בניית אתרים